STAŇTE SE ANDĚLEM DOBRÉ VŮLE

Zapojte svoje srdce. V Ukrajině denně umírají nejkrásnější chlapci za svou vlast, umírají civilisté, umítají matky, umírají děti. A ti, co přežili v nedávno osvobozených se bez naší pomoci neobejdou.
Otevřete své srdce pro hrdiny i pro ty kteří jsou nuceni žít v rozbitých domech na pokraji životní existence. Těm všem nyní můžete pomoci. I třeba na poslední chvíli.

Pořádáme sbírku na základní životní potřeby, především potraviny, hygienické potřeby, Dále karimatky spacáky a další věci potřebné pro základní životní potřeby. Ukrajinští obránci brání i vaši svobodu a život v relativním blahobytu. Lidé v osvobozených obcích mají životní standard o mnoho níže. Od toho jsme tu my, občané České republiky abychom pomohli. Pokud každý z nás přispěje pár kousky materiální pomoci, pomůžete nejen svému svědomí, že jste udělali dobrý skutek, ale i obyčejným lidem, kteří jsou stejní jako vy, ale bohužel ruská agrese jim neumožňuje žít plnohodnotný život na který jsme u nás doma zvyklí.
Prosím pomozte…, společně to dokážeme.
Děkuji za občany Ukrajiny, kterým je pomoc určena.
Veškerou materiální pomoc naše organizace sama odváží do oblastí postižených ruskou agresí a předáváme ji osobně lidem, kteří ji potřebují. Nepobíráme žádné dotace ani příspěvky od státu a veškerá pomoc je závislá pouze na vaší podpoře
Je na vás, jestli pomůžete materiálně nebo finanční podporou.
Číslo účtu: 2501638335 / 2010
CENTRUM humanitární pomoci Ukrajině, náměstí Osvoboditelů 1369, Praha (pá – ne od 12 do 18 hod), tel.: +420 777 561 085
Děkujeme za jakoukoliv vaši podporu, a vážíme si každého z vás, kdo pomáhá lidem v nouzi.
POMÁHÁME UKRAJINĚ SPOLEČNĚ OD ROKU 2015