On-line kulatý stůl: Age management – výzva pro elegantní řešení stárnoucí populace


Projekt Senioři v krajích zve na první On-line kulatý stůl roku 2022, který se uskuteční ve čtvrtek 20. ledna od 9 hodin.  Tématem je Age management - výzva pro elegantní řešení stárnoucí populace. 

Senioři v krajích se v první měsíc roku 2022 budou věnovat age managementu - způsobu řízení firmy/společnosti s ohledem na věk zaměstnanců. Na besedě se dozvíte o jeho uplatnění v praktickém životě, o jeho uvádění do praxe, také to, s čím se padesátníci potýkají při hledání práce a proč by se age managementem měly firmy zabývat. Uvedeme příklady dobré praxe, s čím souvisí jedna vyhlášená soutěž.

Registrace probíhá od teď do úterý 18. ledna, a to na mailu jirina.rabikova@mpsv.cz. (Bc. Jiřina Rábiková Dzamková – národní koordinátorka projektu Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň). Odkaz na on-line vysílání vám bude zaslán po registraci minimálně dva dny před konáním. Kulatý stůl je určený odborné i laické veřejnosti.

Předpokládaná časová náročnost je cca 3 hodiny.

Akci zdarma pořádá projekt Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň MPSV ČR -  Senioři v krajích. Změna programu je vyhrazena. Upozorňujeme, že kapacita On-line kulatého stolu je omezena.
Budeme rádi, když účast potvrdíte a kulatého stolu se zúčastníte. 

Za projekt Senioři v krajích
Bc. Alena Bártíková, DiS., krajská koordinátorka projektu pro Jižní Čechy, Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň, Odbor sociálních služeb a sociální práce