SELHÁNÍ STÁTU…

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice pořádá 11. Všeoborovou konferenci, jejíž název zní: Selhávání státu s přímými dopady na život občanů, spolkovou činnost a veřejné služby.

6. a 7.listopadu 2019

Místo: Sál architektů na Staroměstské radnici, Staroměstské náměstí 1, Praha 1

ANNO ČR chce poukázat na důsledky nízké aktivity současné vlády v oblastech, které pociťují přímo občané, stejně jako zdůraznit význam veřejných služeb a spolkové činnosti pro jejich každodenní život.

V tuto chvíli hledáme zájemce, kteří by chtěli vystoupit se svým příběhem, kdy po usilovné práci v neziskovém sektoru nepřišla očekávaná pomoc od státu. Nejde ale pouze o příběhy. Pokud máte nápady, jak spolupráci mezi neziskovým sektorem a veřejnou správou zlepšit a zefektivnit, pak do pátku 20. září napište email naší předsedkyni Martině Berdychové, která aktuálně dokončuje program konference a seznam vystupujících.

Ing. Martina Berdychová, email: martina.berdychova@anno-cr.cz


Konference je podpořena grantem hlavního města Prahy.

Pro více informací sledujte náš web, kam budou postupně přibývat informace o programu a vystupujících hostech. http://anno-cr.cz/vseoborova-konference-2019-selhavani-statu-s-primymi-dopady-na-zivot-obcanu-spolkovou-cinnost-a-verejne-sluzby/

Doporučujeme sledovat také událost na Facebooku. https://www.facebook.com/events/508273753048094/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *