Běžíme pro lepší svět

PRAHA – Charitativní běžecký závod ADRA běh proběhne v neděli 22. září 2019 od 9 hodin v Usedlosti Ladronka. ADRA běh není jen běh pro trénované a nadšené sportovce, ale je to hlavně sportovně-zábavní akce pro všechny, bez rozdílu věku, kondice apod. Pro malé i velké chystáme hry a soutěže. Pro ty nejmenší nesmí samozřejmě chybět výtvarný koutek a malování na obličej. Účastníci se mohou těšit na taneční a hudební vystoupení, ale také na dětský koutek – hry a malování na obličej, plackovačka (tvorba placek), SDG mini Spartan race, soutěž o ceny, disk-golfový kotek s ULTIMO i chill-out hamaková zóna se Siestou.
Píšeme o nich, protože nás oslovili a slíbili jsme jim, že o charitativním běhu dáme vědět našim členům a příznivcům.

Počet běžců je omezený, a tak informujeme už nyní na http://adrabeh.cz/.

ZÁVODY PRO DOSPĚLÉ
Jste vytrénovaní sportovci nebo si jen spíš občas popoběhnete na tramvaj? Pojďte se s námi proběhnout na trati 10, 5 a 2,5 kilometrů v rámci štafety.
Poběžte s námi pro lepší svět! Kapacita je jen 500 závodníků, kategorie (muži, ženy, šafety), pro účastníky od 15 let (do 18 let se souhlasem rodičů). Startovné (dar na veřejnou sbírku) je symbolických 300 Kč, 500 Kč při registraci na místě

DĚTSKÉ ZÁVODY
Dorazíte na závod s celou rodinou? V rámci 3 mini-závodů se o ceny utkají děti ve třech kategoriích, a to 800 (11 – 14 let), 400 (6-10 let) a 200 metrů (do 5 let). Tady je kapacita startujících neomezená.
Startovné (dar na veřejnou sbírku) je dobrovolné.
Kromě toho startovné také zahrnuje startovní číslo a čip, občerstvení (ovoce, výživné tyčinky, pití), doprovodný program a zázemí zcela zdarma, SMS s výsledným časem těsně po doběhu. Navíc naši nejmenší závodníci obdrží poukaz na nejlepší zmrzlinu v Praze.

Startovným přispějete na zahraniční projekty Adry, které se zasazují o udržitelné zlepšení situace lidí v nouzi.