3 325 zájemců o Bambi 2017

TÁBORSKO – Ve dnech 17. až 20. května se konala čtrnáctá regionální přehlídka volnočasových aktivit dětí a mládeže Bambi 2017 Soběslav – Tábor – Chýnov – Planá nad Lužnicí.

* Aktuálně vše bylo na http://bambi2017.simplesite.com/ 
* Fotografie jsou na http://rehacek.rajce.net  
* Letošní akce se účastnili reprezentanti dětských a mládežnických volnočasových aktivity z celého regionu – Tábora, Sezimova Ústí, Chýnova, Plané nad Lužnicí, Radenína, Soběslavi, Bechyně, Veselí nad Lužnicí…
* Organizátory Bambi 2017 byli DDM Tábor, DDM Soběslav, DDM Veselí nad Lužnicí, ICM Tábor, Hnutí Březový lístek, Asociace nestátních neziskových organizací Jihočeského kraje, Město Soběslav, Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí.
 *Bylo připraveno 158 pódiových vystoupení, účastnilo se 73 subjektů, bylo připraveno ukázkových i tvůrčích 52 stánků a expozic a 8 doprovodných akcí.
  

* Tři dny byly slunné, jenom v Plané nad Lužnicí bylo zataženo a stupně poklesly o více než deset stupňů.

* Ve středu na soběslavskou Bambi 2017 přišlo 728 návštěvníků, ve čtvrtek do Tábora 2 359, v pátek na Gabrielovo náměstí v Chýnově 463 návštěvníků a v sobotu okolo hřiště u plánské hasičské zbrojnice se sešlo 238 návštěvníků, kteří byli registrováni stanovištěm bambištábu. Celkem na Bambi 2017 přišlo 3325 zájemců o dětské a mládežnické volnočasové aktivity našeho regionu

* Během akce nedošlo k žádnému vážnějšímu úrazu, kromě jedné spuštěné krve z nosu (přehřátí)

* Záštitu na Bambi 2017 převzali starostové pořadatelských měst: Jindřich Bláha, Jiří Fišer, Pavel Eybert a Jiří Šimánek. Partnery byla města Soběslav, Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí.

* V rámci Bambi 2017 byla otevřená výstava plánských žáků ZUŠ Sezimovo Ústí v obřadní síni radnice, Street art a graffiti galerie u nádraží – práce žáků T. Buzu a studentů E. Springer, Venkovní galerie – mezi radnicí a kostelem Sv. Václava –  práce žáků a studentů SUPŠ Bechyně, studentů z DDM Tábor, Muzeum Fara – Výstava sýrových etiket z celého světa plánského sběratele J. Springera, uskutečnily se Dětské rybářské závody na nábřeží za plánskou školou. Nechyběly ani ukázky dřevořezby od 16 hodin, vlastní vernisáž výstavy od 18 hodin – KRÁSA DŘEVOŘEZBY – Zahrada Galerie Fara

* Všechna media zasahující do regionu byla včas informována, a to několikrát. Deset dní před akcí jsme zahájili masovou kampaň. V několika periodikách, včetně www.JcTed.cz byly odkazy na naše webové stránky.

* V rámci Bambi 2017 a Jihočeské soutěže školních časopisů 2017 byl předané diplomy a věcné ceny zástupcům ze základních škol z Plané nad Lužnicí a Chýnova.

 

 

Autor: Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c.

Jiří Riki Řeháček, Dr.h.c.(9) předseda Asociace nestátních neziskových organizací Jihočeského kraje, ambasador pro jižní Čechy Březového lístku - GNF phone: +420 728 511 557 kontakt: Jiří Řeháček, Leskovická 2668, 390 03 Tábor Česká republika e-mail: annojck@seznam.cz web: http://annojck.cz Facebook: www.facebook.com/annojck IČ: 720 63 271 BÚ: 0270126754/0300

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *