Soutěž pro neziskovky o 1 milion korun

U příležitosti svého 5. výročí se společnost Ackee, která působí v oblasti mobilního a webového vývoje, rozhodla darovat vybrané neziskové organizaci a jejímu konkrétnímu projektu své služby v hodnotě 1 milionu korun. Výběr neziskového projektu proběhne formou soutěže na základě zaslaných videí. Nejlepší projekt bude vyhlášen do konce června a vybraná služba následně vytvořena do konce tohoto roku. Nestátní neziskové organizace se sídlem na území ČR se mohou přihlásit do soutěže na www.ackee.cz do 30. 4. 2017.

Každá nezisková organizace, která se chce do soutěže zapojit, se musí do konce dubna 2017 registrovat na www.ackee.cz/5letackee, kam vloží odkaz na soutěžní video o svém projektu. Ve videu by mělo být stručně vysvětleno, čím se daná NNO zabývá, k čemu by měla mobilní či webová aplikace sloužit a proč by Ackee mělo vybrat právě její projekt.

MY JAKO PŘEDSTAVITELÉ ASOCIACE NNO JIHOČESKÉHO KRAJE SOUTĚŽ PODPORUJEME!

Ať už máte probíhající projekt nebo zatím jen skvělý nápad, kterému by mohly naše služby pomoci, dejte nám o sobě vědět! Stačí natočit krátké video o vaší neziskovce a o daném projektu, vyplnit formulář a přihlásit se do soutěže na webové stránce www.ackee.cz/5letackee!

Nechceme pro vás appku na jedno použití, ale produkt s trvalým přínosem, který dlouhodobě podpoří činnost celé vaší organizace. Nejlepších 20 projektů a jejich videa zveřejníme na našem webu a z nich pak vybereme vítěze.

Podrobnější informace, pravidla soutěže a formulář pro přihlášení najdete na tomto odkazu: https://www.ackee.cz/5letackee

Moc děkuji a přeji krásný den.

S pozdravem

Petra Knýblová, Project Manager Ackee s.r.o., +420 776 366 886, petra.knyblova@ackee.cz,  www.ackee.cz

 

 „V Ackee jsme přemýšleli, jak bychom mohli společně toto pětileté výročí oslavit. Firmě se daří, a proto chceme přispět dobré věci a podělit se o náš úspěch i s ostatními,” uvedl Martin Půlpitel, jeden ze tří zakladatelů společnosti. „Startupy nemají o investory nouzi. Avšak neziskové projekty získávají podporu mnohem hůř. Proto jsme se rozhodli udělat soutěž čistě pro neziskovky,” dodal druhý ze zakladatelů, Josef Gattermayer.

“Nechceme vytvořit aplikaci na jedno použití, ale produkt s trvalým přínosem, aby mohl dlouhodobě podpořit činnost celé neziskové organizace,” upřesňuje Dominik Veselý, poslední ze zakladatelů Ackee. Jedinou podmínkou je, aby NNO nahrály max. 3minutové video na svůj YouTube kanál. Vše ostatní záleží na nich.

“Za 1 milion si od nás mohou neziskovky pořídit třeba nový web nebo aplikaci, jako má náš projekt App4Fest (www.app4fest.com). Tento produkt dodáváme pro platformu iOS i Android, včetně administrativního rozhraní,” dodává Josef Gattermayer.

Pro bližší informace o soutěži navštivte webové stránky www.ackee.cz/5letackee nebo sledujte hashtag #5letackee.

O společnosti Ackee

Firma byla založena v roce 2012 absolventy ČVUT. Za pět let se v mobilním vývoji posunula mezi technologickou špičku v ČR, mezi referenční klienty patří T-Mobile, Škoda Auto, Tapito nebo unicornový startup Delivery Hero. Kromě vývoje mobilních aplikací se společnost zabývá také tvorbou webů a oblastí Big Data. Ackee je spolupořadatelem nejvýznamnější konference pro mobilní vývojáře mDevTalk. Na podzim roku 2016 otevřela pobočku v Berlíně. Více informací na www.ackee.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *