Bambi 2011

ja_VE_xxTÁBOR – CHÝNOV – PLANÁ NAD LUŽNICÍ – Už zítra 19. května 2011 začíná Regionální přehlídka nejrůznějších organizací dětí a mládeže a dalších středisek, která potrvá až do soboty.

Přehlídka organizací pracujících s mládeží má za cíl přivést do svých řad nové členy. Děti si z kroužků budou moci vybírat na třech místech v okrese. Jako první se bude prezentace konat v Táboře. Na děti čeká i doprovodný zábavný program.

Když si v roce 2009 celostátní Bambiriáda na Táborsku zkrátila název na Bambi, o to víc si již jen místní akce prodloužila program.

A tak je dnes na největší regionální přehlídce nejrůznějších organizací dětí a mládeže a dalších středisek a dětských souborů, které školákům plní volnýčas, čím dál více kroužků a oddílů na výběr. Své si najdou jak děvčata, tak i chlapci. Letos se zúčastnit přehlídky mohou již poosmé.

„Zájem byl takový, že jsme program museli rozšířit ještě po uzávěrce a upravovat plakáty,” popisuje organizační peripetie týden před zahájením tiskový mluvčí Bambi 2011 Jiří Řeháček. Podle něj je ještě dost souborů, které mezi děti a jejich rodiči ještě nejsou tolik známé. A právě jim přehlídka Bambi poslouží nejvíc.

I když se na seznamu měst, kde se Bambi letos koná, neobjevilo Sezimovo Ústí, zájemci o návštěvu ochuzeni nezůstanou. Štafetu po Ústí převzal Chýnov.

BAMBI2011_LOGO-webKdy přijít:

Tábor: ve čtvrtek 19. května se bude přehlídka konat v době od 12 do 17 hodin.

Chýnov: v pátek 20. května ve stejném čase, tedy mezi 12. až 17. hodinou

Planá nad Lužnicí: v sobotu od 14 do 18 hodin.

Děti si mohou vybrat z kroužků hudebních, tanečních, výtvarných i dalších. Součástí programů jsou expozice a stánky, u nichž děti budou moci soutěžit napříkad v poznávání přírodnin, v případě zájmu mohou od stánku odejít i s pomalovaným obličejem, zastřílí si na florbalového brankáře…

Se svou ukázkou přijedou i táborští strážníci a také příslušníci policie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *