Bambi 2015: První den sice pršelo, ale náš Bambiden byl hodně úspěšný

SOBĚSLAV – První den Bambi 2015 začal hodinu po poledni v Domě dětí a mládeže. Vydatně pršelo, a tak jsme byli rádi, že Domeček nám otevřel své prostory, a tak bylo na všech chodbách hodně živo. V divadelním sále se střídaly soubory ze Sezimova Ústí, Tábora, Soběslavi, Veselí nad Lužnicí, Plané nad Lužnicí i Radenína. Program byl doslova nabitý a už po třech hodinách bylo jasné, že budeme protahovat o celou hodinu. To nám však nevadilo, protože v Domečku bylo útulno a všichni k sobě měli tak blíž. Setkali se tu někteří, kteří se viděli před rokem právě na naší akci.

První den zahájil ředitel Bambi 2015 Josef Musil se starostou města Soběslav Jindřichem Bláhou, a to už na jeviště nastupovaly mažoretky ze Sezimova Ústí, ty vystřídal taneční kroužek z Dětského domu Radenín, pak následovala praporová a bubenická exhibice Táborské gardy, mažoretky a roztleskávačky ze Soběslavi, kytaristé z Domu dětí a mládeže z Tábora, Street dance z Tábora, orientální tance Jumanah z Tábora, kytaristé z Domu dětí a mládeže z Veselí nad Lužnicí, soběslavská škola orientálních tanců Intessar, divadelní kroužek z Veselí nad Lužnicí, host Bambi 2015 mladá zpěvačka Gabriella Jiráčková a vše ukončil historický šerm z Veselí nad Lužnicí. Ve všech klubovnách a ostatních prostorech Domečku na návštěvníky čekala výtvarná dílna, výroba šperků, tisk a malování na látku, malování na obličej, slackline, Želečtí dobrovolní hasiči, práce s buzolou, vázání uzlů, práce s mapou, letečtí modeláři z Veselí nad Lužnicí a Plané nad Lužnicí a stanoviště mladých vodních záchranářů.

Každý si mohl vybrat a zabavit se. Hlavně účinkující viděli a slyšeli své kamarády z jiných organizací a měst, a tak nyní mohou porovnávat.

Fotografie z prvního dne Bambi 2015 najdete ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *